אודות

ברוכים הבאים ל-KOIAnime! קבוצת פאנסאב שמתרגמת אנימות מיפנית לעברית באיכות מקסימלית ככל הניתן

אז למה החלטנו לפתוח קבוצת פאנסאב? הרי יש כבר כל כך הרבה
קודם כל, קצת רקע. יום אחד, מצאתי אנימה מאוד מיוחדת בשם יוג'ו סנקי. כל כך אהבתי אותה והתחברתי אליה כבר מחצי הפרק הראשון, שלא יכולתי לחכות שמישהו בארץ יתחיל לתרגם אותה. אבל עברו ימים, שבועות, חודשים, וכבר לא הייתה לי סבלנות לחכות. ידעתי שאני בעצמי אוהבת לתרגם כל מיני דברים, אבל כל העסק הזה של פאנסאב נראה קצת גדול עליי. אז התחלתי לתרגם את הפרק הראשון לעצמי ולאחר מכן החלטתי להעלות אותו לאינטרנט, וכך נפתח האתר הזה שהתפתח לאט לאט לקבוצת פאנסאב.
הפאנסאב הזה נפתח נטו מאהבה, ומכאן שמו KOI=אהבה (מיפנית), Anime=אנימה. לאחר מכן הצטרפו יון ונטע שעזרו לי מאוד לפתח את הקבוצה.

מה המטרות / השאיפות שלנו בתור קבוצה?
אז ככה, יש לנו מטרה אחת: לתרגם מאהבה, ומכאן שהתרגום יהיה איכותי ככל הניתן! אנחנו מתרגמים רק אנימות שנורא התחברנו אליהם ואהבנו אותם. הרי אם זה לא בא מאהבה אמתית זה לא יחזיק (מכאן גם הגיעה המוטיבציה שלי לתרגם פרויקט שלם לבד ולהשקיע בו לפרטי פרטים במשך שנתיים וחצי) 🙂
השאיפה שלנו לתקופה הקרובה היא להוציא לפחות פרק אחד בשבוע. מקווים לעמוד בזה למרות העומס הרב בלימודים או בעבודה.

איזה אנימות יהיו פה? אפשר להציע?
כאמור, אנחנו מתרגמים רק אנימות שאנחנו אוהבים. כרגע אנחנו בתקופה די לחוצה בקשר לפאנסאב כי זה הזמן שלנו לסיים את כל הפרויקטים שהתחלנו. אבל כשיהיה רלוונטי, תוכלו להציע לנו אנימות ואם נאהב אותן כמוכם אולי נתרגם אותן.

פרטים נוספים:
⏎ הבלוג הוקם בתאריך 3 באפריל, 2017. בעלים: Ally Chan, Yon-kun, ThePhantoman, Megumi Chan.
⏎ שרת הדיסקורד הרשמי שלנו discordapp.com/invite/rnSR4e3 (נפתח מחדש)
⏎ כתובות: KOIAnime.wordpress.com / KOIAnime.net

דרכים ליצירת קשר עם ההנהלה:
כרגע ניתן ליצור קשר רק דרך יצירת קשר