הודלפו הפרקים לאתרים (עדכון)

טוב אם יש משהו שמכעיס אותי באתרים, שהם לא מתביישים אחרי שמבקשים מהם ביפה לא לפרסם את הפרקים שלנו מהאתר "לצורך גיבוי" מסריח. זוהי דרכם של אנשים להרוויח צפיות על חשבוננו. תראו, לא אנחנו יצרנו את האנימה, לא פתיח ולא בטיח. אנחנו תרגמנו, קרייקנו, ערכנו לשונית וכו'. נגיע לעיקר.

 

אני מדפדף לי באתר סדרות, אני צופה שם מידי פעם בסדרות. אני פתאום רואה את האנימה "Pupa" אני כולי מלא תקווה שאשכרה לא לקחו אותה מהאתר. ואז אני נכנס,

ואני אומר באיזה בושה אתם לוקחים את זה לאתר שלכם? לא מעניין אותי באיזה מניע אתם לוקחים, גם אם הפאקינג פרק ילך קיבינימט זה לא בעיה שלכם. זה נורא מאכזב היום האתרים האלה, ואם הייתי יכול הייתי מכחיד אותם אחד אחד.

אני לא אומר מתוך "זכויות יוצרים" כמובן שאין לנו זכות על הפרק, אך כן על התרגום. זה לא מעניין אותי שהם רשמו "קרדיט לקוי אנימה" זה מכעיס שאתם באים משגעים ת'שכל, אומרים לכם לא, אתם עושים ההפך. אני לא מבין אתכם.

ברצינות, עד כמה פתטיים אנשים יכולים להיות? לפני שנה בערך, חפרו לאלי-צ'אן לגבי הפרקים במייל לצורך גיבוי. היא ממשיכה לומר לא, עכשיו אני מגלה שלקחו אותה. זה מגעיל אותי לראות שאנשים לוקחים מאתרים אחרים גם אם זה לא שלהם.

זה מוריד את החשק שאנשים לוקחים את מה שאנחנו משקיעים לצורך "הנוחיות" שלהם ולא מעניין מה יהיה בתגובות, נגדי או לטובתי, אני מתעלם מכל מי שבא לרעתי. כי זה לא מעניין אותי מה אנשי הפאנסאב האחרים יגידו ואני כבר מצטט: "זה בכלל לא שלך, אתה לא עושה כלום אתה כולה מתרגם"

הכולה מתרגם הזה יושב שעות על גבי שעות עם העיניים בחוץ רק בשביל שלכם הצופים או אנשים שנכנסים, יהיה טוב. ולא מעניין אותי מי מו מה יגיד שהתרגום שלי הוא זבל טהור.

זה לא מעניין אותי ובין אם יגידו לי שהפאנסאב שלנו לא מספיק טוב או שיש לי שגיאות כתיב, מוזמן לבדוק אותי. אני יכול ללמד אלפים כמוהם לתרגם. לעניין האנימות, כל כך הרבה אנשים שואלים אותנו מה אם הפרקים, הפרקים סוימו נותר רק לסדר טיפה דברים ואנחנו רק שני אנשים בצוות.

ניסינו לגייס אנשים לצוות וזכותם של אנשים להתעלם. לכן זוהי לא ממש בעיה שלי. ואלו שבספין אוהבים להצדיק עצמם יכולים ללכת עם זה לפאנסאב שלהם. כבר פגשתי אנשים שכל כך מלאים בעצמם והם הפאפים של בן אדם אחד רק כי הם צריכים אותו,

האדם הזה כל כך מסור לאגו שלו שזה מגעיל אותי. וזה מה שאני לא אוהב בפאנסאב ישראלי. כל אחד טוען שהוא מושלם והפאנסאב שלו הוא הכי טוב, זה לא מעניין אותי. אני מתמקד בצופים שלי ולא בכניסות שלי. אני רוצה שהצופים שלי יהנו מהחוויה כאן של התרגום.

ואלו שיגידו שאנחנו לא טובים או יבואו עם ביקורת שלא מעניינת הם יקבלו תגובה הולמת "התעלמות" לצורך העניין. האדם הזה כל כך מנסה להצדיק את עצמו בכך שאחרים יגיבו איתו ויתנו לו לייק כדי למלא את האגו שלו בעצמו.

אני לעולם לא אצליח להבין אנשים שאוהבים להתווכח לחינם על מי יותר טוב ומי יותר לא טוב. רוב הפאנסאבים שכחו בכלל את הסיבה שהם פה מלכתחילה, הסיבה היא לתרגם ולא פאקינג להתחשבן על מי טוב יותר. זה מה שאנשים צריכים להבין, לא להיות טובים יותר מאחרים, לא להיות מושלמים אלא לתרגם עבור אחרים שמתקשים. ואם את זה אתם לא מצליחים להבין, אולי עדיף באמת שתפרשו ולא נראה אתכם יותר בחיים. זה כל מה שיש לי להגיד על אנשים רעילים.

אתם בוודאי שואלים, למה זה מפריע לנו שהפרקים אצלנו הודלפו? אני מרגיש זילזול שמישהו לקח את הפרקים שאנחנו תירגמנו ועושה מזה "כסף" על חשבונו. לכן אני מרגיש ניצול, וזילזול. הדברים שאנחנו עובדים עליהם, אחרים לוקחים אותם. אנחנו לא עובדים בשביל אף אחד אחר וזה מגעיל. לכן כרגע כל מה שאני יכול לעשות, זה לומר את מה שאני חושב על האתרים שלקחו את הסדרות שאנחנו מתרגמים ללא אישור. 

17 תגובות

 • בבקשה תקרא את התגובה בראש פתוח:

  אני לא מבין למה אתה כל כך כועס, אחרי הכל הסטודיו שיצר את הסדרה לא שמח במיוחד מכך שקבוצות מפרסמות את הפרקים, אבל קבוצות עושות את זה. למה זה פחות חמור?

  ובנוסף, ציינת שרק הצופים חשובים, לא הכניסות, אם כך מה זה משנה איפה הם צופים?

  אתה לא באמת צריך לענות על השאלות, רק לחשוב עליהן. אבל שים לב: הפרקים שעלו לסדרות לא הגיעו לשם על ידי מי שפנה אליכם במייל. סדרות השיגו את הפרקים בדרך הרבה יותר פשוטה – כל דבר שניתן לצפות בו בצפייה ישירה, ניתן גם להוריד עם התוכנה המתאימה.

  Liked by 1 person

  • תקרא שוב מה שכתבתי, ותחזור עם תשובה הולמת, יום טוב.

   Liked by 1 person

  • א) מאחר ואנחנו עבדנו על התרגום העברי, יש לנו זכות לדרוש שהצופים ייהנו ממנו רק דרך האתר שלנו.
   ב) אנחנו דורשים זכויות אך ורק על התרגום העברי, כמובן שלא על הפרק עצמו.

   עריכה: מבחינה מוסרית בקשר ליוצרים המקוריים של האנימה אני רק אגיד – הפרקים לא משודרים בישראל. בעצם, אין אפשרות להגיע אליהם בתרגום (עברי), אלא אם כן קבוצות הפאנסאב עובדות על זה. זה אומר שבין כה וכה ישראלים לא יכולים לצפות באנימה ממקור מאושר על ידי יוצרי החברה, כי ישראל לא קנתה זכויות עליה.
   אז מקסימום ישראלים יכירו את האנימות על ידי קבוצות הפאנסאב, יעריצו אותם ויקנו כל מיני שטויות שלהם עבור החברה המקורית שייצרה אותם ביפן 🙂
   האמת היא, שלא אכפת להם כל כך שאנימות יתפרסמו בארצות שיפן לא מכרה להם אותם, זה רק מרחיב להם את קהל היעד מחוץ ליפן.

   Liked by 1 person

 • ישי כהן

  יון, אשמח אם תוכל להשמיט את הגיבוי מההשמצה(לעת עתה שום גיבוי לא פרסם אפילו פרק אחד שלכם וסדרות טיוי אינם נחשבים כגיבוי), אני יודע היטב שאפילו לצורך גיבוי אינכם מעוניינים שהפרק יהיה זמין במקום שהוא אינו האתר (אני זה שחפרתי ל ally)
  אבל אשמח לשאול אם אני יכול להשאיר באתר הזה(הפרק לא מפורסם בשום מקום אחר) את הגיבויים שלכם?(אם יש צורך גם ללא יכולת הורדה)

  אהבתי

  • חוץ מזה, לא דיברתי ספציפית אליך.

   אהבתי

  • אם תועיל טובך למחוק את הפרקים, כולל יוג'ו סנקי. ביקשו ממך עשרות פעם לא לקחת. אנלא יודע אם זה אתה, אבל ליטרלי, זו חוצפה.

   אהבתי

   • ישי כהן

    הפרקים רק כרגע על המחשב שלי והם שמורים למענכם בלבד לכל מקרה שלא יבוא
    אתה מוזמן לקרוא אבל לפעמים קורה שנמחק אז במקרה כזה אפשר לפנות ולקבל את הפרק כאילו כלום לא נעלם

    אני כבר התחייבתי לא לפרסם ואין לי שום תועלת מהפרסום זה ליטרלי בשבילכם

    אהבתי

   • ישי כהן

    אם אתה ממש מתעקש אני יכול למחוק אבל לא רואה בזה שום תועלת שתצמח למישהו

    אהבתי

   • ישי כהן

    ונ.ב כבר היו פאנסאבים שביקשו ממנו למחוק את ההוצאות נמחקו הפרסום הציבורי של הגיבוי

    אהבתי

    • לא ממש משנה לי אם ימחקו הפרקים אצלנו באתר, אבל אני יודע שקוי אנימה הוא לא סתם פאנסאב שימחק, אנחנו שומרים את הפרקים לצורך גיבוי על המחשב. זה לא התפקיד שלך. אתה רוצה לשמור על הפרקים? תגיש מועמדות לחבר צוות, זה כל מה שאני יכול לומר בנושא הזה. אבל כל עוד אנחנו קיימים, אין לך שום זכות לפרסם אפילו לא שיר שתירגמנו כאן באתר.

     אהבתי

 • לכל אדם שרוצה לנסות אותי בעקיצות שלו, אני אגיב לו בצורה הולמת.

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.