הפתרון (עדכון)

שלום לכולם, כאן יוני סאמה! כן החלפתי שם שוב. אז כפי שאתם יודעים יש לנו שני חברי צוות חדשים! הם אנשים חרוצים ונחושים ולכן אני מאמין בהם, גם בלי קשר חח. ובכן, היום אעדכן אתכם מה חדש, מה בא, ומה יבוא.

ובכן מה חדש? חברי צוות! הטכניקה להילחם באתר סדרות. הם פירסמו פרקים שלנו ללא אישור, פנינו אליהם, ענה לנו ילד בן 12, זה אבסורד. אנחנו רשמנו מגילה, קיבלנו תשובה של נוכל.

"רשמנו לכם קרדיט, בברכה צוות סדרות" ליטרלי, לא התייחסו. אבל אני לא מתבייש לומר את זה, אלו אנשים מסכנים בעיניי אבל בהחלט לא תמימים. שחושבים שהם ירוויחו משהו מאיתנו, לא ויתרנו ולא נעליים, אנחנו פשוט חושבים על דרך להסיר להם את הפרקים, אנחנו לא טיפשים. וזה הכל לנושא הזה. לבנתיים

יש לנו שותפים! שהם: Anime-Fun וAnime.Boy.C(s)ub. קישור לפאנסאבים היפהפיים שלהם: http://anime-fun.net/

https://www.anime-spin.net/%D7%A7%D7%91%D7%95%D7%A6%D7%94/animeboycsub/

אני נורא מרוצה לאיפה שהגעתי, ואני מתכוון להגיע רחוק ולשתף פעולה עם כל פאנסאב אפשרי חוץ מכמה בודדים שנחשבים בעיניי בושה. אבל רובם מעולים ומנוהלים על ידי אנשים חכמים וטובים, אני מעריך אותם. גם אם יבחרו שלא לעמוד לצידנו, אני אבין ואכבד ואף אעריך על שהיו כנים עמי.

מה בא?
טוב כפי שאתם ידעתם, או אם אתם לא יודעים הייתה לנו בעיה בקידוד של הפרקים של האנימה הידועה אצלנו "אהבתנו תמיד הייתה במרחק 10 סנטימטרים." רשמנו בקרוב כל כך הרבה פעמים שזה באמת החל להכעיס אותי אבל הייתי סבלני, ואני גאה לומר שבקרוב הפרק יצא. שימו לב, הפרק האחרון לא יצא לאתר רשמית, הוא יצא לדיסקורד על מנת לראות מי צופה ומי לא. ככה נוכל לאבטח את הפרק האחרון עד הסוף כדי שלסדרות לא תיהיה גישה להוריד אותו.


אני מתחייב ואומר, שאין מצב שאני נותן להם לקחת את הפרקים, אני אמצא דרך לבטל את הדרך שלהם בגניבת פרקים ואני בספק אם הם אי פעם תירגמו משהו בחיים, אני תוקף כן, כי אתם(סדרות) לוקחים דברים שלא שייכים לכם, אתם מוזמנים לפרסם את הפרקים אבל לא עם התרגום שלנו. הדרך להפיל שלטון, היא לא מריבה, היא מהפכה.

אז אל תדאגו, אנחנו עוד נראה לכם שאתם לא תקבלו מה שאתם רוצים, יש יגידו זה כולה פרקים. אבל אני מתכוון להגן על התחביב שלי ושל אליי ושל כל אוהבי האנימה בישראל. ואתם(הצופים) אם אתם טיפה תבינו אותנו, זה מספיק, אתם צריכים להבין כמה הפאנסאבים עובדים קשה, לא רק אנחנו,

על מנת לאפשר לכם הצופים האפשרות המקסימלית ואם את זה לא תצליחו להבין ותתמכו בהם, אתם פוגעים בנו.

אלו שבאמת משקיעים עבורכם(הפאנסאבים) ואלו שהעלו את הפרקים הם לא בלבד אלו שאשמים, יש כאלה שמתרגמים ומעלים לאתר שלהם, איך אני יודע? יש לי חבר שמעוניין לעשות זאת, אבל אמרתי לו שהם נצלנים ולפני שאתם אומרים "חכה, לפני שאתה שופט, תברר" תחשבו שנית למה אני כותב את הנושא, מהניסיון שלי.

אני עוקב אחריהם כבר זמן מה והם עוקבים אחרינו כבר זמן מה כדי לקבל את האנימה במלואה. אבל מהיום האפשרות הזאת לא קיימת ולא הייתה קיימת, אם אתם מעוניינים להיכנס לויכוח של "אתם לא חוקיים בכלל" או "מה אכפת לך איפה הם צופים" בוודאי שאכפת לי, כי אני רוצה בסופו של יום להצליח למטרת הנאה ואהבה, לא אהדה, אל תטעו.

תגובות טובות תמיד עוזרות לנו להמשיך, מוטיבציה טיפה בחיינו. אבל מנקודת המבט שלי, אני מסתכל על הסדרות שלנו באתר סדרות ואני חש כעס שהם ממשיכים לעשות זאת על חשבוננו למטרת הגדלת הקהל שלעולם לא יהיה שייך להם. רק לקהל עצמו. הם לא חפצים, הם בני אדם שנוטים לבחור במה שנכון עבורם, אבל עבורנו, זה לא נראה לנו נכון לתמוך באתר ששבר מספר חוקים בעבר בארץ ובחוץ לארץ. שנאסר עליו להמשיך, אך בכל זאת המשיך לנוע ללא הקשבת הסביבה. להבין כמה זה פוגע לקחת משהו שמישהו אחר השקיע עליו והפך עולמות כדי לעשות זאת. הוא פשוט לוקח את זה לטובת ההונאה האישית שלו. אכזבה כזאת לא תתקבל אצלנו באתר. אני מצטער. אני, כמתרגם, כבן אדם, מבין את חומרת המצב ורואה שהרבה נכשלו לפני, והרבה יבואו אחרי. אבל אני תמיד יהיה פה כדי לומר את האמת שלי. לבוא ללכלך ולקלל זוהי לא הדרך שלי, הדרך שלי היא לרסק להם את המוניטין לאלתר. אם זה לא יעבוד, אולי אדע שאין תקווה, אבל כל עוד לא ניסיתי, לעולם לא אדע. כרגע אנחנו נבצע מהלך משלנו ואם אתם לא מתכוונים להבין, אולי את זה תבינו. אלו שמתרגמים את הסדרות שאתם אוהבים לא יהיו כאן כשקיימים כאלה נוכלים. הכל תמיד מתחיל בכל, כי אתם בוחרים היכן לצפות והיכן לבצע השינוי לטובה או לרעה, הבחירה הם בידכם, לטוב ולרע

7 תגובות

 • לסיכום: "אנחנו רשמנו מגילה, קיבלנו תשובה של נוכל" XD

  Liked by 1 person

 • לא, כרגע יש לנו שיטה חדשה. לעת עתה, אנו מסירים הכל ומתכוונים להביא דרך צפייה חדשה ללא קישור פוטנציאלי. אם אתה תומך בהם, אני בטוח שאתה יודע מה אתה אומר, כרגע זה לא יהיה בדיסקורד.
  עריכה: הבנתי לא נכון? דרכם או דרכנו?

  אהבתי

  • נראה לי שלא הבנת אותי, אני רואה דרכם רק סדרות רגילות שאני יודע שזה במאה אחוז שהם לא עבודה של קבוצה פרטית (למשל הקלסיקה "חברים",), אנימות (ושאר סדרות שדורשות תרגום במיוחד) אני רואה אך ורק דרך האתרים המתרגמים ולא בשום מקום אחר, אני ניסיתי לפנות עליהם בעצמי בקשר לסדרה שלך כפי שאמרתי (אם לא שמת לב tkhag זה אלישע אם אתה כותב באנגלית מה שיוצא, אני אלישע שלו הבחור שפנה אליכם דרך הפורום הצדדי שלכם "koianime") בכנות לרוב אני חסר סבלנות מכדי לחקות לתרגומים וצופה באנגלית אבל אני מעוד מעריך קבוצות פאנסאב, בלדיהם לא הייתי מתחיל לראות אנימות וגם מדי פעם אני עושה מרתון לסדרה מתורגמת.
   אז שורה תחתונה: אני לא צופה דרכם באנימות ובשאר סדרות שתורגמו ביד גורמים פרטיים, מה שכן לא ממש הבנתי מה הולכת להיות דרך ההקרנה החדשה, זה פשוט עומד להיות צפיה ישירה ללא יכולת הורדה?.

   Liked by 1 person

   • זה מעולם לא היה ביכולת הורדה, אנחנו ביטלנו אפשרות עכשיו גם לקישורים, אז כן מי שירצה לצפות יוכל לצפות רק דרך האתר בלי קישור. ובדיוק כמו שאמרת, ללא הורדה. אנחנו מודים לך שאתה מכבד אותנו.

    אהבתי

 • אני אישית פשוט מסרב לצפות באנימות דרכם, אני מוכן להתפשר ולראות סדרות רגילות שברור לי שיש 1000 העתקים שלהם בכל חור וכנראה פורסמו על ידי מקור פרטי.
  כאשר אני נתקל באנימה שאני רוצה לראות שם (מה שבדרך כלל לא קורה כי אני מתעדכן בפאנסאבים באופן יומי) אני מנהל "צייד" ברשת ופורומים כדי למצוא את המקור ולראות דרכו.
  בכל מקרה כאשר תורידו לדיסקורט את הפרק אתם תוגיעו באתר נכון? אני אישית כמעט ולא משתמש בתוכנה הזאת ובכנות לא ממש יודע להשתמש בה…

  Liked by 1 person

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.