תקופת מייג'י בטוקיו – פרק 1

טוב, אז לכללללללללללל מי שחשב שאני מתה – שיחשוב שוב P: זה שסיימתי את הפרויקט של יוג'ו סנקי לא אומר שזהו ^^
אז קודם כל, אני רוצה להודות לb050 המוכשר שתרגם בעצמו את כל האנימה "האווטאר של המלך".
ודבר שני, אולי נחזור לנושא של הפוסט?? כמה אתם יכולים לדבר ולדבר ולחפור ולחפור!!!! (אני צוחקת 3': )

אז כן, התחלתי לתרגם אנימה חדשה שנקראת "תקופת מייג'י בטוקיו" (Meiji Tokyo Renka) וממש, אבל ממש אהבתי אותה (אל תדאגי טניה, לא יותר ממך!!!!!!! כלומר, אפילו קרמבו אני לא יכולה לאהוב יותר ממך!!!!!!).
האנימה הזאת מאוד רומנטית וחמודה, אבל האמת שלא בגלל זה התחברתי אליה. כשהדמות הראשית הופיעה בהתחלה וסיפרה את הסיפור שלה כשהייתה קטנה, איכשהו כל כך הזדהתי. היא דיברה עם רוחות דמיוניות לכאורה בעיניי חברים שלה, וזה ממש מזכיר לי את עצמי בתור ילדה קטנה, שגם לי היה עולם מלא דמיונות שלא תמיד הבינו ;-; שתי מוזרות שאנחנו = w = (אחמ מזל שהתבגרתי XD)
וזהו, אם ראיתם את עמוד האנימה קודם, הבנתם שזה הארם (רוורס. בנים קישטה!!!!), ככה שכל אחד שם יותר חתיך וחמוד מהשני ברמה שמתפוצץ לי הלב מרוב חמידותתתתתתתתתתתתת אההההההההההההההההה.
אחמ אחמ. לחזור למוטב… לחזור למוטב…
לאאאאאאא!!! הוא היה חמוד מדי!!!!! וגם הוא!! וגם הוא וגם הוא וגם הם!!!!!!!!!!!!!!
* כאפה לעצמי * בוקר טוב!
אה?
אמרתי בוקר טוב 0:
מי זה?
אני… אבא קריר.
אה, טוב.
ממ אז זה הכל לפוסט הזה. ממש השקעתי על הפרק הראשון, שמתי דגש חזק על התרגום (כלומר תרגמתי הכי טוב, ישראלי, עברי ומובן שאני יכולה). אני ממש מקווה שתיהנו מהפרק 🙂 וכמו שאתם בטח מכירים אותי, כשאני נורא מתחברת לאנימה אני לא יכולה להפסיק לחרוש עליה ( *פלאשבק דרמטי של טניה רוצחת חיילים תמימים שלא ברמה שלה בכלל* ) אז אני מבטיחה לסיים את האנימה הזאת ובצורה הכי טובה שיש D:
למרות שאין לי הרבה זמן לחיות בגלל שאני בשירות כרגע, אשתדל להקדיש את רוב הזמן הפנוי שלי לזה. ממש אהבתי את האנימה הזאת! = w =

לצפייה בפרק לחצו כאן
לסיקור המוצר הבסיסי ביותר, חמצן ~> לחיץ ונלחץ


פורסם לפני 9 חודשים

סוג פוסט:

מאת:

WhistlE