תנאי שימוש

לפני הצפייה בתכנים המועלים לאתר חובה לקרוא את תנאי השימוש ולהסכים לכבדם

▪ הזכויות על כל האנימות שמורות עבור יוצריהן ביפן, אך זכויות התרגום העברי שמורות אך ורק לקויאנימה. לכן:
חל איסור מוחלט להשתמש בפרקים שלא לצפייה אישית בלבד. אין להעלות את הפרקים המתורגמים לשום אתר ולא משנה מה הסיבה לכך – גיבוי, דאגה לפרקים אם האתר ייסגר וכו' (אנחנו יותר מנשמח אם לא תדאגו לגיבויים של הפרקים ולא תנסו לעזור בזה) – ובשום זמן, כי גם אם האתר ייסגר יום אחד, מה שלא הולך לקרות בשנים הקרובות, עדיין יהיה אסור לעולם להעלות את הפרקים לשום מקום.
שימו לב – ישנם אתרים שלוקחים פרקים מתורגמים מקבוצות פאנסאב ללא רשות, כגון SDAROT (בעבר דיברנו על אתר סדרות בפוסט חשוב זה), אנימה סדרות וכו', לכן אבקש מכם לא לתמוך בהם – לא לצפות מהם ובטח שלא לתרום להם, מאחר והם מעלים פרקים ללא רשות, בלי קרדיט לרוב ולפעמים טוענים כי הם בעצמם תרגמו, ערכו, קידדו וכו', ובכך נרמסת עבודה של רבים. כל הפרקים שתורגמו על ידינו שמורים עבור אתר זה בלבד koianime.net (או לחילופין: koianime.wordpress.com) ולעולם לא יופצו בשום מקום אחר כמו טלגרם, יוטיוב, אנימה ספין וכל אתר אחר שניתן להעלות על הדעת. במידה ומצאתם פרק שתורגם על ידינו באתר אחר – דעו שהוא נלקח ללא רשות ובכך האחראים על המעשה לא כיבדו את הכללים, דרכו על המון עבודה קשה וזלזלו בנו מאוד. אבקש לא לתמוך בהם בשום צורה. בנוסף, צפייה שלא מהמקור של הפרק המתורגם – הרי המקור הוא האתר הזה – תוריד מאוד מאיכות הצפייה שלכם (לא תוכלו לצפות באיכות 1080p, למשל) ובנוסף חשוב לזכור שההוצאות שלנו מתעדכנות כל הזמן. לכן מומלץ מאוד לצפות רק מהאתר הזה.
כמו כן, לוגואים שעוצבו על ידינו או תקצירים שנכתבו על ידינו אסורים לפרסום בשום מקום ובשום זמן.

▪ קויאנימה הוא פאנסאב שמשתדל לשמור על תכנים ראויים לגילאי 13 ומעלה, אך ייתכן כי ישנם גם תכנים שלא ראויים לילדים. לכן, למען בטיחותכם, סיווגנו את כל האנימות בהתאם לגילאים המתאימים. אבקש לא לצפות מתחת לגיל המסווג.

▪ בעת כתיבת תגובה בפוסטים או בצ'אטים השונים, אנא זכרו לכתוב בצורה מכבדת ולא פוגענית כלפי צוות האתר או כלפי אף אדם איתו אתם משוחחים. כמו כן, תגובות ספאם ימחקו במהרה וכנ"ל תגובות ספוילר. בנוסף, חל איסור מוחלט לדון בעניינים פוגעניים, פוליטיים, גזעניים ומיניים.

▪ נשמח לקבל ביקורות במייל בלבד – זאת על מנת לשמור על רצינות ואובייקטיביות ככל האפשר בעת כתיבת הביקורת, ללא התערבות של גורמים לא רלוונטים. כמו כן, ביקורות יתקבלו בברכה בתנאי שנכתבו ברוח מכבדת ולא מזלזלת. זכרו שביקורת היא בסופו של דבר בגדר דעה והמלצה בלבד.

▪ לכל שאלה, בקשה, בעיה וכו', אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר במייל. זכרו לכתוב בנושאים רלוונטים בלבד. אין לשלוח מייל ספאם, פוגעני או מעליב. אנחנו משתדלים לענות למיילים עד כשבוע ימים. נא לא לשלוח מייל בעל תוכן דומה מעל לפעמיים.

▪ חל איסור לפרסם באתר כל קישור חיצוני שהוא, בין אם הוא נועד למטרות רווח או לא, בין אם זאת הזמנה לקבוצה בכל פלטפורמה שהיא ואפילו בין אם זה תמונה או סרטון – לשם כך יש את קבוצת הדיסקורד.

צוות האתר רשאי לחסום משתמשים לפי ראות עיניו ושיקוליו האישיים, ללא דין וחשבון.